1.08.2009

BEN DE DİŞİMİYİM TEYYY ALLAH’IM


http://www.flickr.com/photos/marianoluchini/420094049/İnsanları cinsel tercihleri ile ayırmam. Kimin kiminle düzüşmeyi seçtiği beni ilgilendirmez keza.
Gay bir arkadaşım var . İsmini MİMİ olarak anacağız. Çok severim kendisini . Köklü bir aileye mensup ( Teee Osmanlı saray dönemine giden bi soy sop) . Bu ,üzerinde öyle bir baskı yapmış ki, asla aile çevresine, Gay olduğunu itiraf edemiyor. Bu yüzden ben, yaklaşık 2 sene kadar eşine, dostuna sevgilisi rolünü oynadım. Kendisi, aynı zamanda Türkiye’nin belli başlı holdinglerinden birinde üst düzey yöneticidir. Bir çok iş yemeğine giderken , kendisine sırılsıklam aşık sevgilisi modeli eşlik ettim. İş çevresinden ona asılan hatunlarla , direktifi doğrultusunda tehdit içeren “ sevgilimden uzak dur konuşmaları yaptım “ . Bu dönemde ikimiz de çılgınlar gibi eğledik.

Şimdi anlatacaklarım Bundan 5 sene önce ki bir gece hikayesidir ….


Evde aylak aylak elimde şarap kadehi dolanıyorum, telefonum çaldı.

MİMİ--- Kız orospu napıyosun ?
VERA--- Ne orospusu be, Rahibelerle aşık atıyorum bebeğim . Sen napıyosun ?
MİMİ--- ne yapim karemelam canım sıkkın gelip alayım mı seni? evde cok güzel 2 şişe şarabım birde tekilam var, beraber içelim .
VERA--- kafayı bulup sonra beni mikmeye felan kalkma ama hehehehehehe
MİMİ--- Bebeğim anca sen beni domaltırsın gibime geliyor
VERA---Tamam bak bu fikri sevdim len .. Zati bende şarap içiyodum öyle kös kös .Kaç gibi gelirsin ?
MİMİ---1 saat sonra orda olurum karemelam, malum trafik
VERA---Süper peynirler aldıydım, onlarıda hazırlıyayim bari ,sen moralin bozukken bi halt hazırlamasın ac ac içirirsin adamı kahpe.
MİMİ--- Hadi ordan kaltak , çok içme ha, bu gün ben kafayı bulcam ona göre

1 saat sonra gibi bir sürede…


MİMİ---karemelam ,aşağıdayım in hadi.
VERA ---Hemen geliyorum hatunum.

3 Dakika gibi bir süre sonunda…

MİMİ---Bu ne orospu eni konu sepet mi hazırladın .
VERA--- E napiim seviyorum ben görselliği .
MİMİ --- Elindeki şise de çok uymuş konsepte .
VERA--- o şişe sana girsin emi bebeğim .
MİMİ --- Amin !!!
VERA --- Yolda giderken içeriz diye düşündüm, malum köprü trafiği kol gibi girer şimdi bize.
MİMİ--- Aman be karamelim, bize giren girmiş zati
VERA---Hahahaha sana girenleri bilmiyorum ama benim 5 aydır tıkım yok şeker, gayet namuslu bi hayat yaşıyorum . N’oluyo allasen kuzum sana ? Her lafında bi sitem , bi acıklı haller.
MİMİ--- Ayrıldık biz !
VERA---Hangisiyle?
MİMİ ---Geçen bardan kaldırdığım çıtır oğlan var ya , onunla.
VERA--- Ay ona mı bu yas.Ulan kaç günlük ilişki ki böyle dağılmış moddasın
MİMİ--- Öyle deme be koyuyor adama.

Yaklaşık 2-3 saat kadar sonrası

MİMİ’nin salonunda ,çamlıklara bakan salon camının dibinde yayılmış piknik örtüsü ,2 şişe boş şarap şişesi ,açılalı henüz çok olmamış ama şimdiden çeyreğine gelinmiş tekila şişesi eşliğinde iki tip, gözleri yaşlı birbirlerine aşk hayatının bünyede bırakmış olduğu yara izlerini anlatmaktadırlar…
VERA--- İnsan evladı boktan MİMİ . walla bak , bi şekilde her ilişkinin boku çıkıyor. Karşındaki çıkarmasa kendin çıkarıyosun. Bu bi kısır döngü anacım. Hiç bi aşk sonsuz değil…
MİMİ --- Öyle deme kızım mutlu mesut yaşayanlar da var
VERA--- Ne bilim var mıdır ?. Varsa da ben çölde kutup ayısı tarafından sikilen bedevi olduğumu biliyorum . Ulan nasıl terkketti adam beni ( ZIMPARA adlı kişiden bahseder burada yazar kişilik) Bak, 5 aydır elime erkek eli değmedi kurudum mına koyim . Kimselere veremiyorum . Ölcem kurtlar kuşlar yiycek lan beni Bööhhüüüüüüüü
MİMİ--- Öyle deme kızım, ben ne acılar taşıyorum biliyo musun senn ?
VERA--- E biliyorum!!!
MİMİ---( Susar kısa bi müddet sonra ) Hı evet biliyosun ama olsun, bi tanesini bilmiyosun mesela ,
VERA--- Hangisiymiş o? Aslında gözün hep bendeydi ama benim sana vermiyeceğim gerceğini bildiğin için bana ilişememen mi ( Ağlamayla karışık güler )
MİMİ---Dalga geçmesene, ben ciddi bişi paylaşıyorum şurda senle di mi ? ( dudak aşaa doğru büzülür )
VERA--- Ay kıyamam ben sana . Taam lan taam sustum . hadi anlat bakim
MİMİ --- Ben şimdiye kadar seviştiğim bütün sevgililerimin fotoğrafını çektim biliyo musun?
VERA ---Hadi canım walla mı ?
MİMİ--- Walla kız yeminle.
VERA---Eeeeeeeee ?
MİMİ--- E’si bir tek ilk sevgilimin resmi yok . Bööhhüüüüüü
VERA---( Dalga mı geciyo lan bu benle ) E olsun n’olmuş ki ?
MİMİ--- Ayyyy, harbiden sen öküz gibisin bazen. Hiç anlamıyosun duygusallıktan . Düşünsene , o benim ilk erkeğim ama bende kalan tek bi anısı bile yok.. Bööhhüüüüü
VERA---( Buyur buradan yak çattık valla) Ben üzülmeyesin diye diyorum MİMİ’cim ya ( Evet ben bi ikiyüzlüyüm )
MİMİ--- ( burnunu çeker ) Sana sevgililerimin fotolarını gösteriyim mi hı ?
VERA---( Ay ben hic sevmem ki albüm bakmasını ama hayır desem kırılcak, e sike sike göster diycez el mahkum. ) AAAA göster tabiiiiii ( Hem zaten kaç tane Foto olabilir ki, hemen biter )

3 Dakika sonra MİMİ salona elinde 6 dev gibi albümle geri döner

VERA--- (Gözlerim fal taşı gibi açılmış bi şekilde ) Aaaa ,aile albümlerini de mi getirdin.?
MİMİ--- Yok karemelam, onlar ayrı . Bunlar sadece sevgilileriminkiler .
VERA---( HÖST ama ya . Bende kendi aşk hayatımı renkli sanırdım ulan benimkiler 2 elin parmaklarını geçmezken adaletin bu mu dünya? ) Haaaaa öyleeemiiii !!!! ( Kıskanıyor muyum ne ? )

2 saattin sonun da, son albümün sayfaları da çevrilmek üzeredir. Vera bu süreçte , dumur ülkesinin topraklarında dört nala koşmuş , O 6 albüm de tanıdık 7 kişiye rastlamıştır. Bunlardan bir tanesi; İlk çalıştığı şirketten maçoluğu ile övünen finans müdürü,
İki tanesi ,değişik senelerde asistanlığını yapmış olan elemanları, 4 tanesi bar ortamlarında sıkça lak lak ettiği ,1 tanesinin, ısrarla kendisini götürmeye çalışması sonucu, fena kapıştığı yurdum delikanlısı çıkması ile sıralanabilir. Albümün sayfalarını çevirirken itiraf etmesi gerekir ki harbiden tırsmıştır . Tırsma halinde ki Ruh halleri sırası ile ;

Ay ay ay bunların içinde bi de sevgilim olan biri çıkar mı ? baksana şimdiden tanıdıklara rastlamaya başladım.
Albüm sayfaları ilerledikçe
Ay ay ay aileden birileri de çıkar mı acaba?
Albüm kapandıktan sonra, iç rahatlaması ;
Çok şükür Allah’ım sanırım bizim ailede su an bi sorun yok ( Daha sonra böyle düşündüğü için kendinden tiksinecek ikiyüzlü tavırları yüzünden aynada yüzüne tükürecek ama yinede bu rahatlama hissini hissetmeye devam edecektir )

Ve VERA o gün anlar ki ; Hiç bir Gay yalan söylemiyor. Toplumumuzda ,gizli eşcinsellik kol geziyor . Bu gerçeğin en acıklı yanı ise ,Eşcinselleri her fırsatta aşağılayan onlara eziyet eden ( gizli gizli aktif rolde gaylerle ilişki kuran ama aktif olduğu için kendisini eşcinsel den saymayan ) bir çok insanın aslında var olduğu gerçeği ,,,,

.

5 yorum:

 1. OH oH ALLAH ARTTIRSIN .Muhabbetinize doyum olmuyor.Yenide bloglamaya başlamışsınız takip ettiğiniz blogların biraz etkisinde kalmıssınız.

  Bayan sınız böyle yazmaya devam ederseniz.Bir çok izleyiciniz olur.Malum ülkemizde düzüşmekten bahseden çok bayan bulunmuyor.

  Başarılar püüfff

  YanıtlaSil
 2. Cok eskilerde bir dergide aynı bu şekilde yazıyordum . sanırım 9 sene oldu . baı yazılarım teeee o dönemden kalma . O yuzden birseylerin etkisinde kalmışsam eğer bu 9 sene öncesine tekabül eder.
  Cok izleyicim olur mu ? bilmiyorum . Ama böyle bir kaygım yok . Olsa kimliğimi acıklar bol bol yandaş alırdım yanıma :))))

  YanıtlaSil
 3. 'düzüşmekten bahseden bayan' çıkarımı yapacak kadar sığ okurum olacağına, kendim çalar kendim söylerim diyeyim ben de.

  yorum yapmıyoruz diye, tüm takipçilerinin aynı kalemde olduğunu sanma vera. neyden bahsedersen bahset, kendi lezzetini katacağından ve severek okuyacağımızdan eminim.

  'takip ettiğin blogları takip ederken, farkını fark eden' özlem

  YanıtlaSil
 4. yorumun için teşekkür ederim özlem. Böyle bir motivasyona ihtiyacım vardı. yeni bir yazı daha ekliyeyim ben :) hazır gaza gelmişken

  YanıtlaSil
 5. Herkes mutfak becerisi sergiyelebilir ama aksesuarlarını nasıl kullanacağını bilemez. Vera teşekkürler.

  YanıtlaSil